טלפון (ברק) : 052-2905905

איטום גגות

הגג הוא אחד האזורים החשובים ביותר לאיטום, הן בבתים פרטיים והן בבניינים מסוגים שונים. בעוד רבים שואלים אותנו מדוע דווקא איטום הגג הוא חשוב ומרכזי כל כך ועד כמה הוא חשוב, התשובה העיקרית שניתן לספק לשאלות אלו הן כי איטום הגג הוא חשוב ביותר ממספר סיבות שונות, וחשוב להקפיד על כך שגג המבנה שלכם תמיד יהיה אטום בצורה מקצועית וטובה.

אחת הסיבות המרכזיות להקפיד על איטום גגות היא השפעות האקלים השונות. ישראל אמנם אינה ידועה כמדינה חורפית במיוחד, אך חורפים רבים כאן מתאפיינים בימי גשם קצרים ומרוכזים, בהם יורדת כמות גדולה של משקעים בפרק זמן קצר יחסית. גג אשר אינו אטום בצורה טובה ומקצועית יספוג את המים ויאפשר להם לחלחל פנימה אל תוך המבנה. כמובן שחדירה של מים בפני עצמה היא מטרד לא קטן, אך מעבר לכך יכולים המים גם לגרום לנזקים מקיפים ונרחבים ביותר עם הזמן, למשל למערכת החשמל, לקירות הפנימיים והחיצוניים ולמבנה כולו. מלבד לחדירת מי גשמים, גם השמש הישראלית הקופחת מציבה אתגר בנושא של איטום גגות, שכן היא גורמת לייבוש חומרי האיטום והחלשתם, ושחיקה זו מביאה עם הזמן להיחלשות מערכת האיטום ולהפיכת הגג לפגיע יותר לחדירת מים.

מלבד לחדירת מים וכו', איטום גגות חשוב במיוחד גם מבחינה תרמית – גג אטום כהלכה יסייע לאטום את המבנה כולו מבחינה תרמית, מה שיוביל לתצרוכת אנרגיה יעילה הרבה יותר והוזלה ישירה של עלויות החימום של המבנה בחורף, ומיזוגו בקיץ.

מכיוון שלאיטום מקצועי ואיכותי של הגג נודעת חשיבות רבה כל כך (המתרגמת עם הזמן גם לחסכון כספי לא קטן), מומלץ ביותר להשאיר את מלאכת איטום הגג לחברת איטום מקצועית ומנוסה בתחום. רק אנשי מקצוע מנוסים אשר עובדים עם החומרים האיכותיים והמתאימים ביותר יכולים להבטיח איטום מלא ואפקטיבי של הגג, וכזה אשר גם יחזיק מעמד לאורך זמן.

איטום גג כולל 3 סוגי איטום:

  1. איטום גגות ביריעות ביטומניות
  2. איטום גגות במריחה אקרילית
  3. איטום גגות בהתזה פוליאוריטנית, המשלב בידוד חום וקור
  4. איטום גגות באמצעות יריעות P.V.C

תוכלו לקרוא הסבר נוסף על השיטות השונות לאיטום גגות (באיטום גגות המדריך המלא) , כדי לדעת איזה מערכת איטום מתאימה ספציפית לגג שלכם.

roof5_re

איטום פז הינה חברה אשר מבצעת איטום גגות במגוון דרכים.
כבר 38 שנה צוות איטום פז, המבצע בפועל את איטום הגג, הוא צוות בעל אישורי עבודה בגובה
מטעם משרד העבודה ותעודת אוטם מורשה מטעם מת"י – מכון התקנים הישראלי.
לאיטום גגות מספר חלופות וניתן לבצעו באמצעות סוגים שונים של חומרים
אנו בחברת איטום פז מבצעים עבודות לאיטום גגות רק על פי התקן ופועלים בפריסה ארצית.
לכן אנו נותנים אחריות מלאה של עד 12 שנות אחריות, בלי כוכביות ובלי אותיות קטנות
איטום פז נהנית ממוניטין רב בתחום האיטום בזכות יחס אישי ומקצועי, שנמשך כבר שלושה דורות.

נשמח לתת לכם יעוץ והכוונה הכוללים מפרט טכני והצעת מחיר.
אנו בודקים את טיב מערכת האיטום הישנה, כולל מרזבים, דודים, קולטים, מאגרי מים, צנרת חודרת ועוד.
כדי לתת פתרון ארוך טווח לגג שלכם יש צורך בביקור מוקדם של יועץ מטעמינו שיבנה עבורכם מפרט טכני לפתרון. השירות ניתן ללא תשלום. 
בברכה צוות איטום פז

לייעוץ חינם ותיאום ביקור – חייגו עכשיו לברק052-2905905 או מלאו את טופס יצירת הקשר ונחזור אליכם בהקדם

 

לקבלת ייעוץ, הדרכה והצעת מחיר:

052-2905905 – ברק

תשובות לשאלות נפוצות

בעיות איטום בגג מאפשרות חדירה של מים לתוך המבנה, אשר בסופו של דבר עשויים לגרום להיווצרות רטיבות בקירות הפנימיים של הבית/דירה. גם במקרים בהם לא ניכרת רטיבות בקירות הפנימיים, בעיות באיטום הגג עלולות לגרום למגוון בעיות שונות במבנה, לעיתים כאלו אשר לוקח זמן רב לזהות ולאבחן. על מנת להבין האם קיימת בעיה במערכת איטום הגג שלכם, מומלץ ביותר להזמין בדיקה מקצועית ואבחון ליקויים – אנשי מקצוע מטעמנו יגיעו אליכם ויבצעו בדיקה יסודית ומעמיקה לקביעת מצב איטום הגג

במידה ולא מתגלות בעיות איטום (דוגמת חדירת מים למבנה, הופעת כתמי רטיבות על הקירות וכו') אין צורך לבצע בדיקה שוטפת של מערכת האיטום. מה שכן מומלץ הוא לדאוג ולעלות לגג פעם בשנה, לפני תחילת הגשמים (כלומר, סביב עונת חגי תשרי) ולוודא כי מערכת הניקוז של הגג פתוחה ונקייה מעלים, צמחייה ושאר אובייקטים שעלולים לעוף ברוח ולעשות דרכם לגג שלנו. וודאו כי הרשתות של פתחי הניקוז במקומן ונקו את העלים שהצטברו. כך תבטיחו כי קצב ניקוז המים לא יתעכב בגלל סתימה חלקית או מלאה של פתחי הניקוז. כמובן ובמידה ועולה חשש כלשהו לבעיית איטום במבנה (הופעה של רטיבות וכד') כדאי להזמין בדיקה מקצועית מיד ולא להתמהמה ולתת למים לחדור ולעשות נזקים במבנה

על עבודת איטום גג (כמו כל סוג אחר של עבודת איטום במבנה), יש לדרוש לקבל מהקבלן המבצע תעודת אחריות, כזו המבטיחה כי הוא יעמוד מאחורי עבודתו ויהיה זמין לבצע תיקונים במידת הצורך.

כמו כל שאר סוגי עבודות האיטום שאנו מבצעים, "איטום פז" מעניקה אחריות מלאה גם על עבודות של איטום גגות, בין אם מדובר באיטום של גג חדש ובין אם בתיקון/חידוש של מערכת איטום קיימת. מדובר באחריות מפורטת הניתנת בכתב ותקפה למשך 12 שנים (!!!). כך, אינכם צריכים להיות מודאגים בתחילתו של כל חורף, גם אם עברו מספר שנים מאז בוצעה עבודת האיטום – גם במידה ומתגלה בעיה חדשה, היא תכוסה תחת האחריות המלאה הניתנת עם ביצוע העבודה

אבחון בעיות איטום בגג עלולות להיות מאתגרות ביותר מבחינה מקצועית, וביצוע עבודה בתחום זה (איטום הגג בפועל, תיקון ליקויים המתגלים במערכת איטום קיימת וכו') מצריכה בהחלט המון ידע, ניסיון מקצועי וכלים מתאימים. הן החומרים מהם עשויים מבנים והן החומרים המשמשים לאיטום משתנים לאורך השנים וממקום למקום, ועל אנשי המקצוע המבצעים את עבודת האיטום להתחשב באלמנטים רבים ושונים הייחודיים לאותו גג ועשויים להיות רלבנטיים לאיטום (לדוגמה – דוד שמש, מערכת סולרית, מעקות, מרזבים ושאר אובייקטים אותם ניתן למצוא על גגות רבים…).

 לכן קיימת חשיבות רבה לוותק של בעלי המקצוע ושל חברת האיטום גם יחד, כמו גם תעודת אוטם מורשה בה מחזיקים אנשי המקצוע שלנו, תעודה המבטיחה את רמתם המקצועית הגבוהה. כאן ב"איטום פז" אנו מתגאים בוותק של קרוב ל 40 שנים (ושלושה דורות) בתחום וכמובן באנשי מקצוע מנוסים ומוסמכים, ומבטיחים ליישם את כל הוותק הזה והניסיון המגיע עימו באבחון ותיקון בעיית האיטום שלכם.

ההמלצה הגורפת שלנו היא לא לגעת במערכת האיטום של הגג (מלבד לניקיון המרזבים השנתי) כל עוד לא מופיעים סימנים כלשהם המעידים על איטום לקוי (חדירה של מים, הופעת כתמי רטיבות וכו'). כשזה קורה, מומלץ כאמור להחליף את מערכת האיטום של הגג כולה. כלומר, אנחנו לא ממליצים אף פעם על תיקון נקודתי וזמני, מפני שאין צורך בכך – במידה וקיימת בעיית איטום, אין ברירה אלא להחליף את מערכת איטום הגג כולה. במידה ואין בעיה ממשית באיטום הגג, אין צורך לבצע כל עבודה מקצועית.

מלאו טופס ליצירת קשר

למה לבחור איטום פז

השירותים שלנו

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן